Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Allen kėrkon seks tė mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Allen kėrkon seks tė mirė   25/1/2009, 01:47

Lily Allen ka nxjerrė njė kusht pėr meshkujt tė cilėt dėshirojnė t’i afrohen asaj: Nėse nuk e kėnaqin nė krevat ajo do t’i braktisė ata!


Kėngėtarja britanike thotė se ajo nuk ka kohė pėr meshkujt tė cilėt performojnė dobėt nė dhomėn e fjetjes, ajo madje flet pėr kėtė gjė edhe nė kėngėn “It's Not Fair”.

“Nuk do tė vuaj me njė mashkull, i cili nuk kujdeset qė tė mė kėnaq. Orgazmat e rreme i kanė bėrė meshkujt tė mendojnė se janė superiorė ndaj nesh, gjė qė nuk ėshtė e vėrtetė”, ka thėnė kėngėtarja e hitit “Smile” pėr revistėn “Spin”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Allen kėrkon seks tė mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: