Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin   25/1/2009, 01:47

Suplementi "Panorama Plus" ka zbuluar tė dashurin misterioz tė kėngėtares Rovena Stefa dhe ai ėshtė 29-vjeēari nga Maqedonia, Agim Krasniqi.


Krasniqi, i cili konsiderohet njėri nga drejtuesit e Ushtrisė sė Iliridės dhe mbėshtetės kryesor i Kryetarit tė PDSH-sė Menduh Thaēit, ėhstė arrestuar nė qershor tė vitit 2008, ditėn e zgjedhjeve nė Maqedoni dhe ėshtė i dėnuar me pesė vjet burg, megjithatė ekziston mundėsia qė tė lirohet mė herėt pas njė kėrkese apeli.Revista nė fjalė spekulon qė kėngėn “Lum e Lum...”, nga e cila ėshtė emėruar edhe albumi i Rovenės, kėngėtarja ia kushton pikėrisht tė dashurit tė saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rovena e dashuruar nė Agim Krasniqin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: