Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Miller do tė debutojė nė Broadway

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Miller do tė debutojė nė Broadway   25/1/2009, 01:46

Aktorja britanike Sienna Miller ka vendosur t’i testojė aftėsitė e saja aktruese nė Broadway. Ajo ka vendosur tė debutojė nė skenė nė shtator tė kėtij viti.

Ylli i filmit “Alfie”, e cila sė fundmi ėshtė tėrhequr nga filmi i ri pėr Robin Hoodin, “Nottingham”, do ta luajė rolin kryesor nė shfaqjen “After Miss Julie”.

Miller ka debutuar nė skenėn e Londrės nė vitin 2005, nė njė prodhim tė West End, “As You Like It”, ndėrsa nė Brodway ka shpresuar tė debutonte para dy vitesh, mirėpo planet e saja dėshtuan. Kėshtu qė do ta realizojė ėndrrėn e saj kėtė vit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Miller do tė debutojė nė Broadway
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: