Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris: Meshkujt e kanė vėshtirė me mua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Paris: Meshkujt e kanė vėshtirė me mua   25/1/2009, 01:45

Trashėgimtarja e hoteleve, Paris Hilton, e cila vitin qė shkoi u nda nga rokeri i grupit "Good Charlotte", Benji Madden, thotė se ajo nuk puthet qė nė takimin e parė, por preferon qė t’i lė meshkujt tė presin.


“Unė jam ‘e vėshtirė’ pėr meshkujt. Ekziston njė proces nėpėr tė cilin ata duhet tė kalojnė pėr tė mė ‘zėnė’. Ata duhet tė dalin me mua disa herė pėr tė mė puthur”.

“Njerėzit shpesh befasohen, sepse ata mendojnė se unė kam kaluar shumė meshkuj, mirėpo kjo nuk ėshtė e vėrtetė”, ka thėnė Paris.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Paris: Meshkujt e kanė vėshtirė me mua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: