Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Parker: Nuk po ndahemi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Parker: Nuk po ndahemi   25/1/2009, 01:44

Ylli i serialit dhe filmit "Sex And The City", Sarah Jessica Parker, ka hedhur poshtė thashethemet se ajo ka vendosur tė ndahet nga burri i saj, Matthew Broderick.Parker dhe Broderick kanė kryesuar titujt nė tabloidėt e ndryshėm amerikanė qė nga gushti i vitit tė kaluar kur “Star” kishte shkruar se Broderick kishte pasur njė aferė me njė femėr mė tė re.

Ndėrsa thashethemet mė tė reja janė se Parker ėshtė duke kėrkuar njė shtėpi nė New York pėr t’u zhvendosur nga Manhattani ku jeton bashkė me Broderick dhe me djalin e saj, James Wilkie.

“Ne nuk shqetėsohemi dhe nuk brengosemi nga kėto spekulime”, ėshtė shprehur Parker pėr People.com gjatė njė paraqitje tė pėrbashkėt me burrin e saj tė enjten nė njė shfaqje tė Broadwayt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Parker: Nuk po ndahemi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: