Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gisele nuk ėshtė fejuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Gisele nuk ėshtė fejuar   25/1/2009, 01:43

Supermodelja Gisele Bundchen ka mohuar spekulimet se ajo ėshtė fejuar me yllin e futbollit amerikan, Tom Brady.

Muajt e fundit ēifti ka qenė shpesh pjesė e spekulimeve nė lidhje me kurorėzimin e dashurisė sė tyre, ndėrsa para dy javėsh ishte thėnė kinse Brady i ka propozuar martesė bukuroshes gjatė Krishtlindjeve dhe se braziliania kishte pranuar.

Mirėpo, ish-e dashura e Leonardo DiCaprios thotė se kjo nuk ka ndodhur nė tė vėrtetė dhe ėshtė vetėm njė thashethem i radhės.

“Ėshtė interesant sa kreativė janė njerėzit. Njėherė thanė se mė ka propozuar nė aeroplan, pastaj pėr Krishtlindje, ndėrsa sė fundmi ėshtė njė thashethem i ri ku thuhet se mė ka propozuar tė premten qė shkoi kur unė as nuk kam qenė me tė...”, ka thėnė Gisele.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gisele nuk ėshtė fejuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: