Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent dhe Cage nė film tė pėrbashkėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: 50 Cent dhe Cage nė film tė pėrbashkėt   25/1/2009, 01:42

Projekti i parė filmik i 50 Cent nė ekranin e madh do ta gjejė atė bashkė me aktorin Nicolas Cage.


Reperi ka shkruar, ka bėrė regjinė dhe ka aktruar nė DVD-n, e cila do ta shoqėrojė albumin e tij “Before I Self Destruct”, i cili do tė jetė prodhimi i parė i “Cheetah Vision”. Ndėrsa filmi i tij i parė do tė jetė njė dramė-aksion ku do tė luajė bashkė me veteranin e Hollywoodit, Cage.

Curtis Jackson, emri i vėrtetė i 50 Cent, do ta luajė rolin e njė boksieri, i cili ėshtė i burgosur nė dramėn qė mban titullin “The Dance”, njofton HollyScoop.com.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent dhe Cage nė film tė pėrbashkėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: