Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jade Jagger ndjek hapat muzikor tё babait

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jade Jagger ndjek hapat muzikor tё babait   25/1/2009, 01:42

Vajza e Sir Mick Jagger, Jade, ёshtё duke ndjekur hapat e yllit tё Rolling Stones, duke filluar karrierė muzikore.

Pasi ka hequr dorё nga puna e saj si disenjatore e bizhuterive, 37-vjeēarja ka kthyer vėmendjen kah muzika dhe ka krijuar njё kompani pёr produksion muzikor, tё modёs dhe arti, tё quajtur “Jezebel”.

Jade planifikon ta shfrytėzojё kёtё kompani, pёr tё promovuar karrierėn e saj si DJ, si dhe pёr tё mbajtur koncerte dhe ngjarje tё tjera pёr artistёt tjerё. Ajo tashmё ka bashkėpunuar edhe me Lily Allen dhe Estelle.

Jade ka bёrё paraqitjen e parё tё saj nё skenėn muzikore nё njё koncert nё Barcelona, Spanjё, gjatё tё enjtes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jade Jagger ndjek hapat muzikor tё babait
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: