Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kangėn Ma Kan Vra - Adelina Ismajli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kangėn Ma Kan Vra - Adelina Ismajli   24/1/2009, 01:22

O moj nano kujt sherr si kem ba
krushqit tan' oguri dojn ki ba
sa shumė shekuj nana kemi kja
edhe kangėn nano ma kan'vra .

Ku osht' nano kang' e Dardanis
pa to dasma nuk guxon mu nis
se shumė shekuj nano kemi kja
edhe kangėn gati ma kan'vra.

Shihe nano krushqit kah po vijn
po k'ta krushq o, nuk jan krushq't e mi
kang tė huj kokan tuj k'nu
me k'ta krushq un, nuse sdu me shku.

Nisja dhandėr kangėn tan me knu
me flet dushku dasmėn me fillu
kthe ket krushk e mos e le me zbrit
dasma bahet veq kur knohet shqip.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kangėn Ma Kan Vra - Adelina Ismajli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė :: Tekste Kėngėsh-
Kėrce tek: