Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 BBC: Shqipėria dhe Kosova, mbėshtetje pėr presidentin Obama

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: BBC: Shqipėria dhe Kosova, mbėshtetje pėr presidentin Obama   21/1/2009, 21:40

BBC shkruan sot, sė nė Shqipėri dhe Kosovė janė shprehur simpati e mbėshtetje pėr presidentin e ri amerikan, Barak Obama, i cili morri dje detyrėn. Rrjeti britanik citon ministrin e jashtėm kosovar Skėnder Hyseni, tė ketė thėnė, se Kosova ėshtė ndėr tė paktat ēėshtje pėr tė cilėn SHBA-tė patėn sukses nė krijimin e konsensusit politik, mes demokratėve dhe republikanėve. Hyseni falenderoi presidentin e larguar Bush, pėr shpalljen dhe njohjen e pavarėsisė sė Kosovės, por edhe pėr ftesėn e anėtarėsimit nė NATO tė Shqipėrisė. Edhe ministri i jashtėm shqiptar, Lulėzim Basha, deklaroi pėr BBC-nė, se kontributi amerikan ka qenė dhe do tė mbetet i pazėvendėsueshėm pėr Shqipėrinė dhe Ballkanin, nė tėrėsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
BBC: Shqipėria dhe Kosova, mbėshtetje pėr presidentin Obama
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: