Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 KE:Shqipėria duhet tė bėjė mė shumė,nė luftėn e ketrajtimeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: KE:Shqipėria duhet tė bėjė mė shumė,nė luftėn e ketrajtimeve   21/1/2009, 21:38

Shqipėria duhet tė bėjė mė shumė, nė luftėn kundėr keqtrajtimeve dhe pėr pėrmirėsimin e kushteve tė dhomave tė paraburgimit, nėpėr komisariate, megjithė progreset domethėnėse gjatė viteve tė fundit. Kėshtu vlerėson njė raport i publikuar sot nga Komiteti i Parandalimit tė Torturės i Kėshillit tė Europės. Nė dokument theksohet, se delegacioni i Kėshillit tė Europės gjatė vizitės nė 2008-ėn, ka konstatuar progrese tė rėndėsishme, krahasuar me vitet e mėparshme. Por sipas tij, ekzistojnė ende disa raste tė keqtrajtimesh fizike pėr tė burgosurit. Ndėrkohė, komiteti vlerėson pėrmirėsimin e kushteve nė burgje, por shpreh keqardhjen pėr gjendjen nė komisariate, qė sipas tij, nuk janė aq tė kėnaqshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
KE:Shqipėria duhet tė bėjė mė shumė,nė luftėn e ketrajtimeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: