Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Edhe pak muaj jete per Jackson?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Edhe pak muaj jete per Jackson?   21/1/2009, 21:34

Michael Jackson-it i kane ngelur (mbase) edhe pak muaj jete. Ai vuan nga nje semundje e pasherueshme, me te cilen nuk do te bashkejetoje me shume se gjashte muaj.
Njė burim i afėrt me kėngėtarin ka bėrė tė ditur pėr mediat amerikane se shėndeti i kėngėtarit ėshtė nė rėnie nga pėrdorimi i tepruar i alkoolit dhe barnave dhe se ai nuk do ta shtyje dot me shume se deri ne veren e ketij viti.

“Ėshtė tragjike. Shėndeti i tij tashmė ėshtė seriozisht i kėrcėnuar dhe do tė isha i befasuar nėse ai jeton edhe gjashtė muaj”, ka bėrė tė ditur burimi qe nuk ka dashur te identifikohej.

Muajin e kaluar Jackson i mohoi spekulimet se ai vuante nga njė sėmundje vdekjeprurėse, pėr tė cilėn mediat shkruanin se mund tė shmangej vetėm me transplantim tė mushkėrive.
Te jete edhe kjo valle nje pacavure. Kur behet fjale per Jackson cfare s'na kane degjuar veshet.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Edhe pak muaj jete per Jackson?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: