Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pitt i plakur por jo i vdekur.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Pitt i plakur por jo i vdekur.   21/1/2009, 21:29

Brad Pitt eshte tashme nje mesoburre, dhe ka humbur nje pjese te madhe te statusit 'sex-simbol'. Sidoqofte ai thotė se nuk shqetėsohet shumė nga kalimi i viteve, sa shqetesohet nga momenti final: vdekja!
45-vjeēari, (Benjamin Button nė filmin e ri “The Curious Case of Benjamin Button”- nje film qe ka shume mundesi te fitoje Oscar kete vit) i cili rrit gjashtė fėmijė me partneren e tij Angelina Jolie, ne nje interviste eshte shprehur se habitet me menyren se sa shpejt iken koha, por edhe pse disa rrudha me shume nuk e shqetesojne, vdekja e tremb vertet.

“Nuk kam frikė nga plakja, mė shumė kam frikė se si do tė largohem nga kjo botė. Kujt i pelqen varri?”, ka thėnė Pitt.
Ne filmin “The Curious Case of Benjamin Button” ai luan nje person qe ne vend qe te plaket me kalimin e viteve rinohet. Filmi ka marre review jashtezakonisht te mira.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Pitt i plakur por jo i vdekur.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: