Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kurre mos thuaj kurre!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Kurre mos thuaj kurre!   21/1/2009, 21:25

Edhe pse kane thene se nuk do te martoheshin asnjehere, Johnny Depp dhe mamaja e femijeve te tij, po ashtu e dashura e perjetshme Vanessa Paradis, do te vene kurore (me ne fund) ne prill te ketij viti.
Ne faqen zyrtare te MTV shkruhet se Paradis ėshtė dorėzuar para dėshirės sė Depp pėr t’u martuar, ndaja kanė filluar tė planifikojnė njė ceremoni intime qe do te mbahet ne pranvere ne vilen e tyre ne France.

“Ata gjithmone kane qene shume te terhequr ndaj nuk eshte ndonje habi e madhe nese edhe ceremonia e dasmes nuk do te jete e reklamuar. Jane nder te paktet cifte te famshme qe i mbajne gjerat e tyre per vete"

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Kurre mos thuaj kurre!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: