Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cruise mbledh te tjera kritika per Valkyrie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Cruise mbledh te tjera kritika per Valkyrie   21/1/2009, 21:23

Sipas tė afėrmve tė Claus von Stauffenberg, Tom Cruise ka qenė "shumė i ri" pėr ta luajtur rolin e ushtarakut, i cili tentoi nje atentat ndaj Hitlerit.
Filmi “Valkyrie” tregon planin e Von Stauffenberg per te vrare liderin Nazist gjatė Luftės sė Dytė Botėrore, ndėrsa Cruise, i cili luan rolin kryesor, ka marrė shumė kritika negative pėr portretizimin e kolonelit gjerman.

“Tom Cruise duket shumė i matur nė film, sikur tė ketė frikė ta luajė rolin. Ai mundohet tė duket elegant, por ne fakt eshte i ngrire.”, thotė Franz von Stauffenberg, njė prej familjareve te kolonelit per gazeten gjermane "Welt”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Cruise mbledh te tjera kritika per Valkyrie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: