Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Serbia (nuk) ėshtė e interesuar tė ketė qetėsi nė Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Serbia (nuk) ėshtė e interesuar tė ketė qetėsi nė Kosovė   20/1/2009, 18:03

Derisa kryetari i serbis ankohet pėr mosefikasitetin e organeve "pėrgjegjėse" Unmikut dhe Eulexit, duke i shkruar Letra gjithė botės por gjoja provokimin e Shqiptarve pėr tė ndezur konflikt tė ri. Deputetje Serbe nė parlamentin serb ua thotė troq e nė fytyrė, se ishin serbet ata qė nxitėn incidentet e fundit nė Kosovė, serbet dhe "ata ministra pėr kosovėn" qė hyjn e dalin, e nxisin urrejtje ndaj Shqiptarėve.
Kryeministri Swerb (Ujku me lėkur tė deles) me nji gjuhė diplomatike shton se Serbia nuk ka "plane" pėr ndarjen e kosovės, por ne duam vetėm qė ti rihapim bisedimet.
E Qeveria e Kosovės ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Serbia (nuk) ėshtė e interesuar tė ketė qetėsi nė Kosovė   21/1/2009, 21:10

Ishalla termeti e shkatroft serbin Arrow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Serbia (nuk) ėshtė e interesuar tė ketė qetėsi nė Kosovė   24/1/2009, 02:01

Mos dilni nga tema...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Serbia (nuk) ėshtė e interesuar tė ketė qetėsi nė Kosovė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Serbia (nuk) ėshtė e interesuar tė ketė qetėsi nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: