Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barack Obama zgjedhet kryetar i SHBA-ve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Barack Obama zgjedhet kryetar i SHBA-ve   20/1/2009, 18:02Barack Obama II, i lindur me 4 Gusht 1961, senator i shtetit te Illinois-it, eshte zgjedhur sonte kryetar i SHBA-ve. Si kandidat i partise Demokratike, ai ka fituar kunder kandidatit te partise Republikane, John McCaine.

Nenkryetar i nominuar i Obames, eshte Joe Biden, poashtu senator i partise Demokratike, qe ka sherbyer senatin Amerikan per 30 vite.
Per opinionin shqiptar Biden eshte i njohur me punen e tij te devotshme ne sherbim te kauzes shqiptare ne Kosove, dhe per presionin politik dhe ekonomik ndaj Serbise dhe ish-presidentit serb Millosheviq.

Perendite e bekofshin presidentin e ri te SHBA-ve dhe gjithe popullin amerikan!
shqiptaret do te jene gjithmone falenderues per gjithe perkrahjen nga SHBA-te dhe presin perkrahje edhe ne te ardhmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Barack Obama zgjedhet kryetar i SHBA-ve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: