Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prezentohet Bukuroshja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Prezentohet Bukuroshja   20/1/2009, 04:41

Pershendetje ju pershendes te ghithve ketu qe jeni ne kete forum madheshotre,jam e rre ketu dhe shprsoj se do ja kaloj mire me juve, une vi nga München(DE) me pelqen humori si dhe temat e ndryshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   20/1/2009, 04:49

Mire se erdhe Bukuroshja, Shpresojm qe do ja kaloni mire me ne.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   20/1/2009, 05:36

Mirse ju gjeta Zoteri Admin,shresoj se edhe anetaret e keti webfaqe do me perkrahin ne shoqerin e vet qe kane ketu, ju uroj pune te mbare si dhe argetim te kendshem me neve kuptohet edhe ne me juve pershendetje nga bukuroshja... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   20/1/2009, 17:34

Mir se Vjen Bukuroshja ,Flm per prezantimin dhe ju urojm caste te kenshme ne Albania.bestgoo.com .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   20/1/2009, 18:22

Mirse ju gjej Professional me vjen mire qe gjendem edhe une ne mesin tuaj Respekt per te gjithe ju Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   21/1/2009, 00:06

M'vjen mir bukuroshja ishalla t'kalosh mir me shoqerin ton shum bukur je prezantu Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   21/1/2009, 15:55

Bjonda shepresoj se vertet do te kaloj mire me shoqerin tuaj te pershendes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   21/1/2009, 20:56

Mir se erdhe Bukuroshja Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   22/1/2009, 00:00

Albulena mirsejugjeta vertet jeni te mire ja vleni te shoqerohem me ju Respekt per te gjithe ju qe jeni ne kete forum,por duke e falemnderuar edhe Zoteri Admin qe me mori ketu te i bashkangjitem shoqeris suaj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   22/1/2009, 23:10

Mire se vjen Bukuroshja.. cheers
Besoj se ke me kalu shkelqyshem ketu ne forumin tone, se bashku me t'gjith antaret ketu.. Argetim te kendshem Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   23/1/2009, 16:57

Mirsetegjej edhe ty BoraBardh flm shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   24/1/2009, 02:23

Hyrja juaj ne Forum paraqet nje gezim te madh per ne , Mire se erdhe ne mesin tone .

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   24/1/2009, 11:43

Mire se jugjeta AbmiraL flm shume te pershendes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Adriatiku_CH
I pėrjashtuar
I pėrjashtuar


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Zvicerr
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Bukuroshe   29/1/2009, 18:56

PĖRSHĖNDETJE.

Besoj qė edhe nga une meritoni nji pershėndetje' edhe pse ndoshta ne forum kisha nji kritik pėr Poezit tuja te cilat i qujta Kopje. Por sido qė tė jet Pėrshėndetja ime dotė ishte e Pėrzemertė.
Keshtu qė besoj se do ja kaloni sa me bukur ne kėtė foru Shqiptar. Ndoshta une kurrė nuk dota gjėja veten sikur tė mos me kishte fruar (Leonita) ngase ajo me prezentoni kete forum dhe mė preferoj se dotė ishte mir qė tė jem edhe une ketu. Keshtu qe vertet pajtohem me ju se ja vlen qe jem sė bashku ne ni shoqeri.
Mė rrespektin e veqant ju Pėrshendes juve dhe gjithė antaret e keti Forumi. Nė veqanti si zakonisht Leoniten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   30/1/2009, 16:09

Adriatiku_CH

Patjeter se pershendetja e juaj eshte e perzemert,por do ishte edhe me mirre qe se pari te kishit be prezantimin tuaj ketu ne forum,qe te te kisha uru njeher mirseardhje... tani vjen edhe radha per( kritika,levdata )e tj. Sido qe te jete je i mirseardhur edhe nga une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   4/3/2012, 21:05

Bukuroshe Pershendetje nga ch_ja te uroje te kalojshe sa ma mire ne ket forume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prezentohet Bukuroshja   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prezentohet Bukuroshja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: