Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 A egziston miqesia femer-mashkull?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: A egziston miqesia femer-mashkull?   20/1/2009, 02:53

A egziston miqesia femer mashkull? Shpesh here kam vrejt qe nuk mund te egzistoj nje miqesi e mirefillt ,e fort ndermjet femres dhe mashkullit sepse heret a von njeri dashurohet me tjetrin ose te dy bashk ,une mendoj qe kjo miqesi mund te egzistoj shum rrall.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   20/1/2009, 17:43

Jo nuk ka Miqesi mes mashkullit dhe femres ,dmth kjo asht mendimi im Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   21/1/2009, 00:12

Une mendoj se ne 90% te rasteve,nuk mund te kete shoqeri ne mes nje djali dhe nje vajze.Heredokur,njera pale do te binte ne dashuri me palen tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   22/1/2009, 23:21

Un mendoj se mundet me pas miqesi nje femer me nje mashkull... a s'ban te gjesh nje femer jo te bukur, ose nje mashkull jo te bukur te kesh miqe te mire, per te mos u dashurar me njeri tjetrin!.. Razz lol! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   23/1/2009, 17:18

BoraBardh shkruajti:
Un mendoj se mundet me pas miqesi nje femer me nje mashkull... a s'ban te gjesh nje femer jo te bukur, ose nje mashkull jo te bukur te kesh miqe te mire, per te mos u dashurar me njeri tjetrin!.. Razz lol! Razz
haha Shum nje ide e bukur po me pelqen veq a mund kjo te realizohet ne jeten reale ose... Crying or Very sad

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė 23/1/2009, 17:19, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : Refresh)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   24/1/2009, 01:39

Mund, pse nuk mund te realizohet.. miqesia nuk kqyre ne Bukuri.. Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   24/1/2009, 02:37

Une mendoj dhe besoj qe egziston miqesia ne mes "Mashkull dhe Femer" .

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   25/1/2009, 01:53

AdmiraL™ shkruajti:
Une mendoj dhe besoj qe egziston miqesia ne mes Mashkull dhe Femer.Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   26/1/2009, 02:51

BoraBardh shkruajti:
Mund, pse nuk mund te realizohet.. miqesia nuk kqyre ne Bukuri.. Rolling Eyes
Jo te gjith e kan te njejten mendim "Ishalla shumica mendojn si ty" Very Happy

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   26/1/2009, 19:02

Ishalla ishalla Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   27/1/2009, 00:08

Admin shkruajti:
BoraBardh shkruajti:
Mund, pse nuk mund te realizohet.. miqesia nuk kqyre ne Bukuri.. Rolling Eyes
Jo te gjith e kan te njejten mendim "Ishalla shumica mendojn si ty" Very Happy


Hahaha.. Ishalla se nuk iau qet keq Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   27/1/2009, 19:37

BoraBardh shkruajti:
Admin shkruajti:
BoraBardh shkruajti:
Mund, pse nuk mund te realizohet.. miqesia nuk kqyre ne Bukuri.. Rolling Eyes
Jo te gjith e kan te njejten mendim "Ishalla shumica mendojn si ty" Very Happy


Hahaha.. Ishalla se nuk iau qet keq Laughing
Hahaha Ashtu eshte Very Happy

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
Cherry_
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 58
Age : 35
Location : Paris
Job/hobbies : Shopping
Registration date : 26/01/2009

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   27/1/2009, 21:26

Mendimi im eshte se 90% nuk egziston....kurse ajo 10% jan me arsyje fizike apo me te mbeta qe skan ndjenja per njeri tjetrin

Mua shumicae shokeve qe kam pas me ka respektu me shum se nje shoqe dhe keshtu nga vetja nisem qe nuk ka Sad

Mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   27/1/2009, 21:46

Kjo pyetje mund te perfshihet me pergjigje nga me te ndryshmet.
Duke e patur parasysh se medalioni ka dy anet e saj, edhe kjo pyetje mund te ilustrohet me nje medalion. Ka raste shum te ndryshme dhe per kete pyetje nuk mund te japesh nje pergjigje shum te perpikt nga saktesia. Por shpesh ndodh qe mes 2 shokeve nga 2 gjini te ndryshme lind nje dashuri dhe nese kjo dashuri eshte e pamundur ateher duhet qe ajo shoqeri te zhduket pasi lindin keqkuptime te ndryshme. Por ka edhe raste te tjera kur kjo shoqeri mes mashkullit dhe femres mbijeton, sepse "Rastesia eshte Mbret i Botes"...

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Adriatiku_CH
I pėrjashtuar
I pėrjashtuar


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 44
Location : Zvicerr
Registration date : 24/01/2009

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   29/1/2009, 03:49

PĖRSHĖNDETJE GJITHVE QĖ LEXOJNĖ KĖTE MESAZH APO PRONONCIM TIMI..


Hmm sa i perket miqesisė mes nji mashkuli dhe nji femre unė mundė qė litisht tė pėrgjigjėm se nuk ka mundesi tė egzistoj se paku gjat edhe nese ajo ka egzistuar per pak kohė.
Andaj mė mir se ai qe ka provuar apo ka kaluar nėpėr ate shteg nuk din nuk din askush te pėrgjigjėt. Keshtu qe une personalisht kam kaluar dhe ju thėm me plot bindje se duhet pas shum kujdes te veqant qe tė mos ndodh diqka kur dy miqet jan pran njeri tetrit ne nji ambient te vetem.
Ndjenja esht nji emocion qe mes dy gjinive humb shum her edhe knrollin dhe ujdesin se qfar mund tė ndodh, Unė pasi qė jam i besimit islam edhe ne kuran shkruan ne ni sure se as vlau e motra qe nga mosha e puberteit te mos ju lejohet te flejn se bashku ne nji dhomė, E mos te flasim kur dy personalitete takohen nga dy vende te ndryshem, dhe qe nga momenti kur ata afrohen dhe krijon miqesi aty mund edhe te lind diq qe ne po e diskutojm,.
Me rrespekt Adriatiku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   30/1/2009, 17:44

Pershendetje.

Une e shpreha opinionin tim kryesor.
Asnjeher nuk mund te garantosh per ceshtje te tilla. Nuk eshte shum e pamundur kjo gje. Miqesia mes nje femre dhe nje mashkulli mund te ekzistoje edhe pse ndoshta ndodh ne raste te rralla.
Andaj "Kurr mos thuaj Kurr". E tash nese parashtrohet pyetja: "Pse vall shpesh deshtojne shoqerite mes dy personave me gjini te kunderta?".
Ateher mund te pergjigjemi shum thjesht. Kjo situat ndodh ngase ose mashkulli ose femra provokon nje gjendje te till qe shoqeria t'i tejkaloje kufit e saj qofte ne aspektin me shum se shok ose qofte ne aspektin te kundert duke u shnderruar ne armiq. Por ka edhe raste te tjera kur pa e provokuar dikush nje gjendje te till jashtmiqsore ndodh shkatrrimi i shoqeris. Por pasi pyetja ishte a do mund te mbijetonte nje miqesi mes gjinive te kunderta, ne duhet te tregojme lirisht se ka edhe shum shum raste te tjera kur ekziston mundesia qe mashkulli dhe femra te jene shok. Pse jo ?... Nuk ka asgje te keqe ketu. Dhe perfundimisht nuk jane te gjith njerezit te nje rangu qe shoqet e tyre t'i shohin ne nje menyre tjeter ose me shum se shoqe. Dhe per mendimin tim kjo gje eshte shum gje e papelqyer qofte nga ana e djalit ose nga ana e femres.
Kjo eshte sa i perket mendimit tim.

Leonita...

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   8/2/2009, 13:54

Mire shume Leonita, flm per mendimin tan ... au lodhe Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   12/2/2009, 17:15

Kjo per mua nuk eshte asgje e lodhshme. Cool

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babloki
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 26
Location : N'terr...
Registration date : 08/03/2009

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   9/3/2009, 00:21

Hmmm...Deri tani kam pasur nje mendim se egziston miqesia ndermjet dy personave me gjini te kundert por realiteti i kohes ma ka treguar te kunderten...Jam i bindur se egziston miqesia mirepo ajo gjithsesi ka me u kthy ne dashuri per njeri tjetrin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sekreti-ch-ag
Junior Member
Junior Member


Male
Numri i postimeve : 11
Age : 43
Location : Albania
Registration date : 05/02/2012

MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   4/3/2012, 21:28

Raportet te miqesise midise nje mashkulli dhe nje femre e diktojne interesat qe kane ndaje njerit tjetrit,interesat munde te jene te ndryshme psh :ekonomik,shfrytzimit intim e tjera.
Se edhe jeten e percaktojne interesat pa marre parasyshe ēfare fushe jane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A egziston miqesia femer-mashkull?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A egziston miqesia femer-mashkull?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Gruaja dhe Familja-
Kėrce tek: