Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Obama oPhone nga Kenia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Obama oPhone nga Kenia   18/1/2009, 19:26

Pėr ata patriotė, tė cilėt gjithmonė mundohen tė tregojnė krenarinė se janė amerikanė vjen OPhone – njė telefon i cili ėshtė krijuar pikėrisht pėr ta.

Kompania miPhone, e cila e ka prodhuar kėtė telefon, nuk ėshtė munduar shumė pėr performansat prandaj oPhone ėshtė bukur i lirė dhe ofron funksionet themelore.

Nga pjesa e prapme e telefonit gjendet logoja e madhe e Obamas, derisa njė theks tjetėr ėshtė vėnė nė shkronjėn e madhe “O” nė tastierėn kryesor.

Nga karakteristikat kryesore mund tė veēohet ekrani prej 1.47 inēėsh, GSM 900/7800 dhe FM radioja e integruar.

Telefoni aktualisht mund tė blihet nė Keni, por sė shpejti do tė duhej tė gjendej edhe nė ofertėn e eBay. Kur kjo tė ndodhė, gjithsesi do tė jetė hit i vėrtetė tek amerikanėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Obama oPhone nga Kenia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: