Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 YouTube pėrshtat video shėrbimin pėr konzolat e lojėrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: YouTube pėrshtat video shėrbimin pėr konzolat e lojėrave   18/1/2009, 19:25

Nėse posedoni konzolė tė lojėrave PlayStation 3 apo Nintendo Wii, keni parasysh se Google ka vendosur tė pėrshtat paraqitjen e video shėrbimit tė vet pikėrisht pėr kėto lloj pajisjesh, mė saktėsisht pėr televizorėt nė tė cilėt ato janė tė lidhura.

Duke vizituar faqen e internetit www.youtube.com/TV nėpėrmes PlayStation 3 apo Nintendos Wii u hapet njė pamje e pėrshtatur pikėrisht pėr pajisjet televizive. Pėrveē vet pamjes, faqja i ėshtė pėrshtatur edhe navigimit nėpėrmes tele-pilotėve pėrkatės, derisa secilin nga video materialet ėshtė e mundur qė tė paraqiten nė ekranin e plotė (full screen).

Kėsaj faqe mund t’i qaset nga 22 shtete dhe ajo paraqitet nė 12 gjuhė tė botės. Adresės www.youtube.com/TV mund t’i qaseni edhe nėpėrmes kompjuterėve, mirėpo nuk mund tė shihni pamjen e pėrshtatur pėr konzolat e lojėrave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
YouTube pėrshtat video shėrbimin pėr konzolat e lojėrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: