Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjithnjė e mė shumė femra kėrkojnė seks nė internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Gjithnjė e mė shumė femra kėrkojnė seks nė internet   18/1/2009, 19:22

Faqja e internetit ‘plentyoffish.com’ ka publikuar tė dhėnat, tė cilat tregojnė se nga viti 2004 e deri mė tani ėshtė dyfishuar numri i femrave tė cilat kėrkojnė aventura seksuale nė internet.

Kjo faqe interneti funksionon si njė shėrbim nėpėrmjet tė cilit njerėzit njoftohen dhe gjejnė partnerė.

Deri nė vitin 2004 vetėm 10% e femrave pėrdoruese tė kėsaj faqeje kishin zgjedhur opsionin pėr ‘miqėsi intime’.

Aktualisht plentyoffish.com ka miliona vizitorė, ndėrsa tė dy gjinitė janė tė pėrfaqėsuara nė mėnyrė tė barabartė. Numri i femrave tė cilat kėrkojnė kėnaqėsi intime nė internet, tani pothuajse ėshtė dyfishuar (18% e tyre kėrkojnė partnerė online).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjithnjė e mė shumė femra kėrkojnė seks nė internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: