Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Femrat e bukura kanė prirje pėr tradhti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Femrat e bukura kanė prirje pėr tradhti   18/1/2009, 19:17

Ekspertėt kanė treguar se femrat tė cilat e kanė tė lartė nivelin e hormonit estrogjen janė mė pak tė kėnaqura nga partnerėt e tyre dhe pėr kėtė arsye janė mė tė prira qė tė tradhtojnė dhe t’i ndėrrojnė shpesh meshkujt.


Ėshtė interesant fakti qė femrat tė cilat kanė nivel tė lartė tė estrogjenit janė fizikisht shumė mė atraktive, ndėrsa ekspertėt pohojnė se femrat e bukura mė shpesh ‘peshkojnė’ pėr t’i gjetur meshkujt tė cilėt i kėnaqin ato.

Studimi i realizuar nė Universitetin e Teksasit, nė tė cilin janė pėrfshirė 52 studente, ka treguar se studentet mė tė bukura kishin pasur nivel mė tė lartė tė estrogjenit. Ndėrsa bukurinė e tyre e kanė caktuar studentėt tjerė pjesėmarrės nė kėtė studim.

Tė njėjtat femra janė pyetur se sa janė tė kėnaqura me partnerin e tyre dhe a mendojnė pėr tradhti. Rezultatet kanė treguar se studentet mė tėrheqėse kishin qenė mė tė pakėnaqura me meshkujt e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Femrat e bukura kanė prirje pėr tradhti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Shėndeti-
Kėrce tek: