Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Daniel Craig nuk i pėlqen armėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Daniel Craig nuk i pėlqen armėt   18/1/2009, 19:10

Ylli i filmave aksion thotė se armėt nuk e tėrheqin atė edhe pse ai gjuan me shumicė nė filmin e tij tė ri “Defiance” dhe luan rolin e spiunit James Bond nė dy filmat e fundit.


“Nuk do tė doja tė kem punė me armėt nė jetėn time tė pėrditshme”, ka thėnė aktori britanik.

Por, pavarėsisht frikės nga plumbat, Daniel mė herėt ka thėnė se ai “kurrė nuk ka frikė” nga rolet e rrezikshme si Bondi.

“Kurrė nuk kam frikė pasi ne vazhdimisht bėjmė prova. Nuk shkoj vetėm tė qėndroj nė ēati dhe tė kėrcej nga ajo”, ka shtuar Craig.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Daniel Craig nuk i pėlqen armėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: