Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jessica Simpson nuk i pastron flokėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Jessica Simpson nuk i pastron flokėt   18/1/2009, 19:10

Kėngėtarja dhe aktorja Jessica Simpson i spėrkat flokėt me parfum, ashtu qė nuk ka nevojė t’i pastrojė ato.


Bukuroshja ėshtė kėshilluar nga floktari i saj, t’i pastrojė flokėt vetėm dy ose tri herė nė muaj, dhe tė pėrdorė aroma pėr tė mposhtur erėn.

“Kaēurrelat e Jessicas nė tė shumtėn e rasteve janė tė yndyrshme, por ajo e mbulon kėtė mirė. Ajo mban kapela ose zgjatje tė flokėve. Nėse flokėt e saj fillojnė tė kenė aromė tė keqe, ajo i spėrkat me parfum tė linjės sė saj”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jessica Simpson nuk i pastron flokėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: