Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Barrymore: Nervat mė kanė bėrė tė humbas nė peshė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Barrymore: Nervat mė kanė bėrė tė humbas nė peshė   18/1/2009, 19:09

Aktorja Drew Barrymore ka zbuluar se si ajo ka arritur tek figura e saj e re - duke mos mbajtur dietė.


Ylli i filmit “He's Just Not That into You”, 33-vjeēare duhej tė shtonte 5 kilogramė pėr tė luajtur nė filmin e ri “Grey Gardens”, por ajo bėri tė kundėrtėn, duke humbur po aq.


“Kam humbur shumė peshė pėr shkak se isha shumė nervoze dhe nuk mund tė haja. Humba 5 kilogramė. Normalisht jam pėrpjekur tė humbas dhe nuk kam mundur. Nė mėnyrė ironike, kėsaj here duhej tė shtoja peshė por nuk mund ta ēoja ushqimin nėpėr fyt”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barrymore: Nervat mė kanė bėrė tė humbas nė peshė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: