Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tingulli 3 - T2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tingulli 3 - T2   17/1/2009, 16:40

(Feat. Elvana Gjata)

Ref 2x : Elvana Gjata

Mos me mundo
o baby mos me harro
jam me tyyy, te dy
nuk jam vetem

Vers 1: Ghetto Gold

Si kjo si ajo Elvana Gjata
qe pret si shpata me kamt e gjata
e me fund te shkurt
po mi lidh durt
jo jo zemer sban me u ngut
sban me u lut, sban me u tut
une ta ha zemren se jam i smut
ooww qysh po shkon me qet sen
ooww kush po knon n`refren
a thu a jam gati a jam qaj Geti
a t'kam than zemer qe kom met bo per veti
nuk guxon as shteti se edhe ti m'don
nuk prishet lezeti kur ti e perjeton
po bon normal qe po bon po bon
shum mire po shkon si vodka me limon
si gjdo send tjeter ma serioz se me seter
zemer ti ski faj se un jam ujk i vjeter

Elvana:

Mos me mungo
o baby mos me harro
jam me tyyy, te dy
Nuk jam vetem

Vers 2 : Ghetto Gold

Ti e din kush te mundon
ti e dun kush m`gon
ti e din kush te don
ti e din me kon e perjeton
qdo knaqsi
ooww baby ti je shum ok
kur un po knoj ti po kcen
kur ti po knon une po kcej
heyy me mu je knej
ski kurgjo anej
qa t'mungon une e gjej
qka s'shihet une e vrej
qka sboj per ty e thej
qka kushton per ty e blej
heey ti je okey
ti ki me kon knej

Ref 2x : Elvana Gjata

Mos me mundo
o baby mos me harro
jam me tyyy, te dy
Nuk jam vetem

Vers 3 : Big Xig

Gjithqka ndodh
Gjithqka bohet njeri kur don
gjithqka arrin gjithqka mrin
kur te nimon ni Agon
n'microfon une knoj per shum zemra t`mija
ketu marrin pjese edhe Kosova e Shqipnia
kjo eshte thjesht dhurate kjo nuk esht lavdate
t'ka pas per nje nate edhe per afatgjate
gjith jom i njejti gjithmon jom kan IN
jom asi njeri qe kqyr ku pe shtin
e e din qysh duhet me ja bo hyzmetin
nese je me baben e ki ndor edhe shtetin
dikon e pret shpata dikon e therr thika
kur po knon Elvana po m'kujtohen shum qika
krejt i kam zemra cila m'don ma shum
une i rroki shum zemra veq me ni plumb
t`qes n`gjum e te du qdo here ma shume
edhe mos harroni se na jem ni grup

Ref 2x : Elvana Gjata

Mos me mundo
o baby mos me harro
jam me ty te dy
Nuk jam vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tingulli 3 - T2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė :: Tekste Kėngėsh-
Kėrce tek: