Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Puthjet sipas shenjave te horoskopit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Puthjet sipas shenjave te horoskopit   12/1/2009, 03:02

Dashi:
Puthjet e dashit janė te shpejta,plot kenaqesi dhe zgjasin pak.


Demi:
Puthjet e tua janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane


Gaforrja:
Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė


Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje


Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta


Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje


Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndėrmend


Shigjetari:
Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkon edhe me ....


Bricjapi:
Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės


Ujori:
Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur


Peshqit:
nderkohe qe puthni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Puthjet sipas shenjave te horoskopit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: