Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ligjet E Dashuris!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Ligjet E Dashuris!   12/1/2009, 02:59

1.Puthja nė dorė-respekt
2.Puthja nė ball-dashuri e pėrjetshme
3.Puthja nė buzė-dashuri
4.Puthja me sy tė mbyllur-dashuri e zjarrtė
5.Nėse vajza i afrohet djalit-ai ka tė drejt ta puth
6.Pickim-dėshiron tė thotė diqka
7.Nėse ta zgjat doren i pari-shpreh dashuri
8.Kollitja-tė dua
9.Nėse i mbyll syt-tė don me gjith zemėr
10.Nėse e vėnė gishtin nė gojė-dėshiron puthje
11.Nėse e kafshon buzėn -ėshtė xheloz
12.Shikimi nė sy-tė don
13.Tymi nė fytyr-lyp puthje
14.Vendosja e dores nė ball-nuk tė don
15.Shtrėngimi i dores-nuk tė don
16.Shiqimi i gjatė nė sy-tė don vetėm ty
17.Ledhatimi i flokėve-nuk mundet pa ty
18.Nxjerja e gjuhės -mė puth menjėher
19.Shkelja nė kėmb-shpreh dashuri
20.Puthja nė faqe-shoqėri
21.Ngritja e vetullave- a mė dashuron
22.Loja me unazė-tė kam ėndėruar
23.Ti lejosh atij tė pėrcjell-dėshiron tė jesh e tij
24.Trėndafili i kuq-dashuri e zjarrtė
25.Lulja e bardhė-tradhėti
26.Lulja e verdhė-xhelozi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ligjet E Dashuris!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: