Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl   7/1/2009, 23:45

Brendi Pavillion i prodhuesit Hewlett-Packard ėshtė i rezervuar pėr laptopėt e dedikuar pėr multimedia, mirėpo modeli i ri i kėsaj serie ėshtė jashtėzakonisht kompakt.HP Pavillion dv3 dallon me ekranin e diagonales 13.3 inēėshe dhe paketės shumė tė pasur tė pajisjeve, e cila nė konfiguracionin mė tė fuqishėm pėrfshin procesorin Turion X2 Ultra ZM-86 me takt punues 2.4 GHz, kartelė grafike ATI Radeon 3200, 8 GB DDR3 RAM memorie si dhe disk tė fortė me kapacitet prej 400 GB.

Nė tė gjendet rrjeti pa tela WiFi e Bluetooth, DVD burner, qasja ExpressCard, 3 porte USB dhe VGA, si dhe qasjet HDMI e eSATA.

Ēmimi sillet prej 799 dollarėsh, mirėpo kėtė shumė mund ta kalojė edhe disa herė, varėsisht nga pajisjet e kėrkuara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: