Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 MSI paralajmėron laptopin pėr lojtarė GT725

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: MSI paralajmėron laptopin pėr lojtarė GT725   7/1/2009, 23:44

Pasi qė lojėrat e reja kanė kėrkesa ēdo ditė e mė tė mėdha, MSI ka vendosur qė tė bėj diēka nė lidhje me kėtė dhe tė paraqes laptopin, me emėr kodues GT725, i cili pa probleme mund t’u bėj ballė lojėrave mė tė reja kompjuterike.Ky kompjuter ėshtė pajisur me ATI Mobility Radeon HD 4850 me 512 MB memorie, 4 GB memorie punuese, dimensione 395 x 278 x 26.5-35mm, 3.2 kilogramė peshė, me tastet e theksuara W, A, S, D, si dhe ekranin prej 17 inēėsh.

Pėr procesor ėshtė pėrzgjedhur Intel Core 2 Duo (ndoshta kanė mundur tė presin Quad Core), derisa pėr ruajtjen e tė dhėnave janė pėrcaktuar 320 GB. Me kėtė kompjuter vjen edhe DVD Writer si dhe pajisja Blu-Ray, kamera prej dy megapiksela, pesė zmadhues, rrjet Wi-Fi dhe eSATA.

Ēmimi i kėtij laptopi nuk ėshtė bėrė i njohur, por sigurisht nuk do tė jetė aq i lirė, nėse merren parasysh ēmimet fillestare tė modeleve tė mėhershme.
MSI GT725
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
MSI paralajmėron laptopin pėr lojtarė GT725
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: