Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjithnjė e mė shumė femra tė varura nga seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Gjithnjė e mė shumė femra tė varura nga seksi   7/1/2009, 23:39

Nė kohėn moderne gjithnjė e mė shumė femra kėrkojnė ndihmėn e profesionistėve pėr shkak tė vartėsisė nga seksi, sidomos femrat britanike dhe ato amerikane.
Qendrat rehabilitues tė cilat u ndihmojnė tė varurave nga seksi janė gjithnjė e mė tė kėrkuara kohėve tė fundit, madje kapaciteti aktual ėshtė i pamjaftueshėm pėr numrin e tė regjistruarave e tė reja.

Njė qendėr e tillė me emrin “Life Healing” ėshtė e lokalizuar nė Santa Fe tė NewMexicos, ku rregullisht paraqiten raste tė reja tė tė varurave nga seksi, ndėrsa sė fundmi kanė filluar tė paraqiten edhe tinejxheret.

Nė kėtė qendėr, trajtimi i cili zgjat vetėm njė muaj kushton 30.000 dollarė. Gjatė kėsaj periudhe njėmujore, pacientet jetojnė nėpėr apartamente tė vogla, pa televizor, pa telefon dhe pa kompjuter. Ekspertėt pohojnė se tė varurat dhe tė varurit nga seksi kanė problem psikik i cili duhet mjekuar.

Vetė terapia bazohet nė ndėrrimin e bindjes sė kėtyre femrave ‘se janė gjithmonė tė vetmuara’, Bindja se ata nuk kanė kurrė partner seksual, i shtyn ato tė kėrkojnė meshkuj vazhdimisht dhe pėr kėtė arsye kalojnė nė njė drejtim tė gabuar. Ajo qė ėshtė thelbėsore, pohojnė shkencėtarėt, ėshtė qė kėto femra tė ēlirohen nga vetėfajėsimi.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjithnjė e mė shumė femra tė varura nga seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Shėndeti-
Kėrce tek: