Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 J-Lo dhe Anthony do tė ndahen nė ditėn e tė dashuruarve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: J-Lo dhe Anthony do tė ndahen nė ditėn e tė dashuruarve   7/1/2009, 23:25

Aktorja dhe kėngėtarja Jennifer Lopez dhe burri i saj, kėngėtari Marc Anthony, duket se vėrtet po shkojnė nė drejtim tė divorcit.Dyshja raportohet se do ta japin zyrtarisht lajmin e tyre me 14 shkurt, nė ditėn e Shėn Valentinit.

Vendimi i ēiftit pėr divorcin do tė jepet pikėrisht ditėn e tė dashuruarve, kur Anthony do tė japė njė show nė Madison Square Garden nė New York. Lajmin e ka bėrė tė ditur “New York Daily News”, qė i referohet njė burimi tė afėrt me ēiftin e famshėm.


Jennifer Lopez dhe Marc Anthony
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
J-Lo dhe Anthony do tė ndahen nė ditėn e tė dashuruarve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: