Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cruise: Katie ėshtė njė grua e jashtėzakonshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Cruise: Katie ėshtė njė grua e jashtėzakonshme   7/1/2009, 23:24

Aktori Tom Cruise e ka etiketuar bashkėshorten e tij Katie Holmes si njė grua “e jashtėzakonshme”.Cruise dhe Holmes u martuan nė vitin 2006 dhe kanė sė bashku vajzėn dyvjeēare Suri.

“Jeta nė martesė ėshtė shumė e bukur, shumė e dashur. Ndjehem me fat qė e kam Kate-n grua. Ajo ėshtė njė femėr e jashtėzakonshme. Ėshtė argėtuese, ėshtė e menēur dhe i pėlqen tė njėjtat gjėra qė i pėlqej edhe unė”, ka thėnė Cruise pėr gruan e tij.

“Ajo ėshtė grua shumė e fuqishme, e kėndshme dhe njė komike e mrekullueshme. Mė pėlqen tė bėj gjėra romantike, si t’i dėrgoj lule dhe ta befasoj me gjėra”, ka shtuar aktori.
Tom Cruise dhe Katie Holmes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruise: Katie ėshtė njė grua e jashtėzakonshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: