Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Billie Jean: histori e vertete?!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Billie Jean: histori e vertete?!   3/1/2009, 23:20

Michael Jackson ėshtė paditur nga njė grua me emrin Billie Jean, e cila kėrkon njė miliard dollarė e gjithashtu tė jetė bashkėkujdestare e djalit tė Jackson.
Nė akuzėn e dėrguar nė Gjykatėn e Los Angelesit, Billie Jean Jackson aludon se ajo ėshtė nėna e djalit tė kėngėtarit, Prince Michael Jackson II.
Mbreti i muzikės pop ka refuzuar tė tregojė se kush ėshtė nėna e Prince Michael nė vitin 2002, duke thėnė se ai kishte lindur me fekondim artificial, ndėrsa shpesh ėshtė pėrballur me akuza tė ngjashme edhe nė tė kaluarėn.
Pėrveē njė miliard dollarėve, Billie Jean kėrkon te takoje here pas here 'djalin' e saj. Po ty te ka thene Michaeli moj.
Billie jean is not my lover (Billie Jean nuk eshte e dashura ime)
Shes just a girl who claims that I am the one (eshte njera qe me do)
But the kid is not my son (dhe djali i saj nuk eshte i imi)
She says I am the one, but the kid is not my son
Apo nuk kupton anglisht. Blejini more nje fjalor kesaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Billie Jean: histori e vertete?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: