Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nje aktore e turpshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nje aktore e turpshme   3/1/2009, 23:18

Cameron Diaz ka refuzuar tė paraqitet nė realizimin muzikal tė filmit tė animuar "Shrek" pasi ka shume turp nga skenat me publik.
Aktorja qe ne film ka dubluar princeshen Fiona pėr tre filmat e animuar “Shrek" ka rrefuzuar keshtu nje kontrate miliona dollareshe per shfaqjen amerikane.

“Ajo ēfarė bėjnė ata nė skenė, pėr mua ėshtė, thjeshtė e pamundur. Megjithatė, dėshiroj tė them se ėshtė njė shfaqje shumė e bukur. Ata kanė punuar shume dhe ia ka vlejtur”, ka thėnė Diaz duke folur pėr “Shrek the Musical” nė natėn e parė tė shfaqjes teatrore nė Broadway tė New Yorkut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Nje aktore e turpshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: