Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna dhe Ritchie bashke per Krishlindje.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Madonna dhe Ritchie bashke per Krishlindje.   3/1/2009, 23:16

Madonna dhe ish-bashkeshorti Guy Ritchie (te divorcuar rishtaz), planifikojnė t’i kalojnė festat e fundvitit sė bashku nė shtepine e tyre nė Angli, pėr hir tė fėmijėve.
Mes tyre ka patur mosmarreveshje mbi kujdesin e dy fėmijėve , djalin Rocco, 8, dhe djalin e adoptuar David, 3.

Por ata kanė vendosur tė bėjnė paqe gjatė periudhės sė Krishtlindjes dhe do t’i kalojnė festat sė bashku nė pronen 15 milionė dollarėshe, Ashcombe House nė Wiltshire.

“Madonna dhe Guy dėshirojnė mė tė mirėn pėr fėmijėt e tyre, ndaj ajo ka vendosur tė vijė nė Britani qė ata tė mund tė jenė me te atin. Madonna do tė jete nė Angli mė 23 dhjetor dhe planifikon tė qėndrojė deri pėr Krishtlindje” shkruhet ne shtypin Londinez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Madonna dhe Ritchie bashke per Krishlindje.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: