Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kunder tradhetise kategorikisht.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kunder tradhetise kategorikisht.   3/1/2009, 23:14

Nicole Scherzinger ėshtė gati ta lere kampionin e botes ne F1, Lewis Hamilton nese ky e tradheton. Madje edhe nese pendohet per kete.
30-vjeēarja ėshtė e sigurt se nuk do tė mund ta tolereronte 'livadhisjen' e 23-vjeēarit, edhe pse eshte shume e lidhur me te emocionalisht.

“Ne i besojmė njėri-tjetrit, por unė do t’i jepja viston nėse ai mė tradhton. Nje femer qe ka respektin minimal per veten nuk do ta toleronte tradhetine"
Po ai 23 vjec eshte, po nuk e 'drodhi' pak tani, kur do ta beje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kunder tradhetise kategorikisht.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: