Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ANALIZA KIMIKE TE FEMRES

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ANALIZA KIMIKE TE FEMRES   15/11/2007, 19:29

ANALIZA KIMIKE TE FEMRES

ELEMENTI: FEMRA
SIMBOLI: "FR"
ZBULOI: ADAMI
PESHA ATOMIKE: optimale 54kg. ndryshon prej 40-200 kg.

ELEMENTI MUND TE GJENDET:

mė sė shumti nė pjesė mė urbane

PĖRBĖRJA FIZIKE:

” Sipėrfaqja e ngjyrosur, mė se shpeshti e lyer me preparate kozmetike
” Shkrihet nėse veprohet me tė nė mėnyre tė duhur
” E idhėt nėse e pėrdorė personi i gabuar
” Elementi vėshtirė gjindet nė gjendje virgjėrore
” Bėrtet nėse bėhet shtypje nė vendin e caktuar

PĖRBĖRJA KIMIKE:

” Lehtė bashkėdyzohet me ari, argjend dhe me metalet tjera fisnike si dhe me

gurĖ te qmueshĖm si diamantet dhe gjevahirėt tjerė
” Absorbon sasi tė mėdha tė materialeve tė shtrenjta
” Mund tė eksplodojė pėrnjėherė nėse nuk e paralajmroni dhe pa kurrfarė arsye

shpėrthen
” Nuk shkrihet nė ujė por aktivitetet ju rriten nėse mbushet me alkohol
” Źshtė elementi me efikas qė shėrben pėr zvoglimin e sasis sė parave qė njeriu ka

zbuluar

PĖRDORIMI MĖ I SHPESHT:

” Para se gjithash si zbukurim, posaqėrisht nė automobila luksoz
” Medikament shumė i mirė pėr relaksim
” Send shumė efikas pėr larje, pastrim tė shtėpis

DUKURITĖ TJERA:

” Skuqet kur te takohet pa ambalazh
” Zverdhet kur vendoset afėr ndonjė elementi mė i mirė i tė njejtės grup

RREZIQET:

” Element shumė i rrezikshėm, pėrveq nė dorė tė specialistave (fakersave)
” ėshtė ilegale tė posedohet me shumė se njė (gr), edhe pse mundet tė

posedohen edhe mė shumė me kusht qė tė mbahen ne lokacione te ndryshme.


P.S:
Femra-Gruaja ėshtė sikur vendi ne teatėr apo nė kino (mė tė mirat gjithmonė janė tė zėna)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 42
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: ANALIZA KIMIKE TE FEMRES   24/11/2008, 21:27

hahahahaahahahahaha valla qkas nuk qesin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
ANALIZA KIMIKE TE FEMRES
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: