Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sms puthjesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sms puthjesh   30/12/2008, 04:02

Te duash eshte te zgjedhesh, te puthesh eshte sigla e zgjedhjes!
-
Mund te harrohet fytyra e te dashurit por asnjehre puthja e tij!
-
Nje puthje krijon nje histori te bukur dashurie, por poezia eben te pafund!
-
Jane te embla fjalet e tua por jane me te embla puthjet qe i vodha buzeve te tua!
-
Eshte me e lehte te japesh nje puthje se sa ta harrosh ate.
-
Qetesia e nje puthje vlen me shume se 1000 fjale
-
Puthjet jane fjale qe nuk genjejne kurre!
-
Puthje te njejta nuk ekzistojne, cdo puthje ka shijen e vet!
-
E cfare eshte nje puthje? Nje sekret i thene ne goje, nje cast te pafund qe ka feshferimen e nje blete midis luleve
-
Do ta dish sa e madhe eshte Puthja ime? Numero dallget
-
puthje e par eshte shum e mir puthje e dyt eshte e mesme puthje e trret esht e vertet
-
kur nuk mund te shijosh shije tjeter dije qe te mungojn puthjet e mijaaa
-
Puthja shume e omel si sheqer me tomel haha palidhje
-
Buzet bejn qa thot zemra e kjo esht Puja
-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Sms puthjesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Fjali - SMS :: Sms Puthje-
Kėrce tek: