Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vargjet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vargjet   30/12/2008, 02:49

Nė mes tė dorėshkrimeve
Mbeta gjithė natėn
Po c"tju bėj o pika gjaku
Qė nė jetė ma dhatė flakėn ?

Nuk po mund ta fiku zjarrin
Nė shpirt fare as nė zemėr ,
Nuk shkruaj si pena t"tjera
Pėr pozita a tė bėj emėr.

C"farė tė bėj me ju ?
Mė vijnė do zėra natėn
Secila strofė thotė :Korrigjomė
Se nė zemėr ta hedhim flakėn .

Mos mė mundoni ,vargje
Si tė mė lidhni pėr fyti
Qė t"ju pėrqafoj siq dua
Vetėm-nėse lindi pėr sė dyti .

Qeshėn fjalė e presje
U zbehėn ēa shkronja e pika
Mos mė torturoni vargje
Si yje ,si drita .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vargjet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Shoqėrore-
Kėrce tek: