Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Poezi Pėr Forumin www.Albania.bestgoo.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Poezi Pėr Forumin www.Albania.bestgoo.com   30/12/2008, 02:39

Rrethė Webfaqės sonė tė pėrbashkuar
Me njė dėshir me njė qėllim
Tė gjithė kėtu tė regjistruar
Tė japim nė forum ndonjė mendim

Prej webit tonė veq ai largohėt
Qė priton tė diskutoj
Kushė ėshtė forumist regjistrohėt
Qė e ndjen vetėn Shqiptare

Pranė PC-ės do tė qėndrojm
Pėr Webin tonė shkrime tė postojm
Sepse www.Albania.bestgoo.com,
ne tė gjithė e adhurojm

Se forumistat kėtė e thanė me gojė
Se atmosfera kėtu do tė mbizotroj
Forumi dardania.com pėr gjithmonė do tė rroj
Pėr derisa shkrime kėtu postojn
Ne kėtu do tė qėndrojm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Poezi Pėr Forumin www.Albania.bestgoo.com   30/12/2008, 02:40

Mora lapsin ca fjal per ti shkruar per
kete shoqeri qe ketu e kam takuar

Nje dit prej ditesh nje lajm me kan tregu
se eshte nje forum dardania.com a don me te regjistru?

Menjeher ftesen e pranova ketu u regjistrova
shum njerz te rrespektuar ketu une takova

Qe ne diten e par shum jam befasu
mirseardhje te bukur te gjith me kan uru.

Sa her qe jam e vetmuar dhe skam ku te shkoj
hy ne keet forum edhe mendimet e juaja i lexoj.

Te gjitha postimet i lexoj gjdo her e me shum kuptoj
se ne ket jet qe e jetojm ka njerz me shum qe te rrespektojne

Ka tema te bukura ketu qe me bejn shum mua te mendoj
nganjhere ka raste kur diqka ketu lexoj edhe loti te me shkoj

Edhe pse asnjerin prej jush nuk e kam taku por
per secilin prej jush nga nje poezi nje dite kam me kriju.

Edhe pse jemi te ndar ane e kend botes te shperndar
mirpo ketu jemi te bashkuar dhe kurr se ndjejm veten te vetmuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi Pėr Forumin www.Albania.bestgoo.com   28/1/2009, 11:01

ProfessionaL shkruajti:
Mora lapsin ca fjal per ti shkruar per
kete shoqeri qe ketu e kam takuar

Nje dit prej ditesh nje lajm me kan tregu
se eshte nje forum dardania.com a don me te regjistru?

Menjeher ftesen e pranova ketu u regjistrova
shum njerz te rrespektuar ketu une takova

Qe ne diten e par shum jam befasu
mirseardhje te bukur te gjith me kan uru.

Sa her qe jam e vetmuar dhe skam ku te shkoj


hy ne keet forum edhe mendimet e juaja i lexoj.

Te gjitha postimet i lexoj gjdo her e me shum kuptoj
se ne ket jet qe e jetojm ka njerz me shum qe te rrespektojne

Ka tema te bukura ketu qe me bejn shum mua te mendoj
nganjhere ka raste kur diqka ketu lexoj edhe loti te me shkoj

Edhe pse asnjerin prej jush nuk e kam taku por
per secilin prej jush nga nje poezi nje dite kam me kriju.

Edhe pse jemi te ndar ane e kend botes te shperndar


mirpo ketu jemi te bashkuar dhe kurr se ndjejm veten te vetmuar.Professiona shumeee me ka pelqy shumeee Respekt per tyy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi Pėr Forumin www.Albania.bestgoo.com   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi Pėr Forumin www.Albania.bestgoo.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Shoqėrore-
Kėrce tek: