Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kam nevoje per heshtje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kam nevoje per heshtje   29/12/2008, 19:23

Kam nevoje per heshtje,
sikurse ti qe e lexon me mendime,
jo me ze te larte,
tash do te ishte zhurme,
jo fjale vetem zhurme pengese,
qe me hjek nga mendimi.
Kam nevoje per heshtje,
por dal dhe jasht personat qe me njohin,
me shikojn te habitur,
por une kam nevoje per heshtje,
Kam folur shume, e ndoshta teper,
ka arritur koha me shujt,
qe ti mbledh menimet,
te lumtura, te trishtuara, te idheta, te embela.
Shoke te vertet pak apo asnje,
Dijn te ndegjojn edhe ne heshtje,
dijn me prit dhe me kuptu.
Kush ka pasur shume fjale sikur une,
Ka nevoje per heshtje si une.
Ndegjo heshtja ime, ti je shoqja ime.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 35
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per heshtje   28/1/2009, 11:06

AdmiraL shume Poezi te mira paske edhe ti,Respekt edhe per tyy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kam nevoje per heshtje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Jetėsore-
Kėrce tek: