Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 3 Bjondet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: 3 Bjondet   29/12/2008, 19:17

Gjenden 3 Bjonde tek lumi Amazon ne Brazil dhe duhet qe te kalojne lumin mirepo skane asgje me vete....
Papritmas e takojne PESHKUN e ARTE...
Peshku i arte u thote:
"Une plotsoj 3 deshira, po mbasi ju jeni 3 dmth te trijave nga 1 deshire!"
E para kerkon qe peshku i arte ta beje te notoje shume shpejt!
Sa fillon te notoje Anacondat bashk me Piranat e gelltitin dhe vdes ajo.
E Dyta mendohet mire dhe i thote qe t`ia bej nje Barke!
Edhe kjo deshton se Anacondat e permbysin...!
E treta mendohet mire e mire dhe i thote peshkut qe ti jape mend burri!
Duke shikuar verdalle Bjondja nr 3 thote:
"Po ja bre tek qenka URA"....

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
3 Bjondet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Humoristike-
Kėrce tek: