Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Papagalli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Papagalli   29/12/2008, 19:14

Papagalli
Kishte nje Hoxhe nje Papagall te cilin e kishte mesuar shume mire per fene Islame..Nje dite ai e nxjerr papagallin ne treg qe ta shese...
Nje Prift e blen papagallin e Hoxhes dhe kur e con ne shtepi ulen te hajne ushqim papagalli thote : "Bismilah"
Prifti revoltohet shume dhe si denim per kete fjale nuk i jep 1 muj dite ushqim papagallit....
Pasi kalon 1 muaj Prifti e merr papagallin dhe i thote se kaloj afati i denimi tani mund te ulet e te haje dicka...
Papagalli thote : "Elhamdulilah mbaroi Ramazani".......

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Papagalli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Humoristike-
Kėrce tek: