Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shqiptari , Amerikani & Gjermani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shqiptari , Amerikani & Gjermani   29/12/2008, 19:14

Shqiptari , Amerikani & Gjermani
Organizohet nje gare ne mes te Shqiptarit Amerikanit dhe Gjermanit se kush do ta kete menyren me te mire per ta zbuluar se a e tradheton gruajua...
Gjermani :
"Une do te paguaj nje Agjent Special qe ta ndejeke ate cdo dite dhe ta fotografoj"
Amerikani :
"Une do ti perdor paisjet e James Bond 007 (kamera , ore etj etj...)"
Shqiptari :
"Une kur do te shkoj ne shtepi do ti drejtohem gruas se kojshise e do ti them OJ KURVE , OJ LAVIRE , OJ OROSPI ... e ajo do te me kthehet duke me thene SHIKOJE GRUAN TENDE QE TE TRADHETON ME X , Y Personin"

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Shqiptari , Amerikani & Gjermani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Humoristike-
Kėrce tek: