Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vizatuesi i mire

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vizatuesi i mire   29/12/2008, 19:12

Vizatuesi i mire
Nje djal vizatonte shume mire dhe shum origjinal sendet dhe cdo dite ne shkolle ia vizatonte mesuesit nje mize ne banken e tij dhe mesuesi cdo dite e thente doren duke u munduar ta mbyse mizen e vizatuar dhe nje dite i thot djalit qe ta sjelle prindin e vet ne shkolle...
Vjen prindi ne shkolle per tu konsulltuar me mesuesin dhe e pyet : He cka ka bere djali im?
Mesuesi i thote se cdo dite po ia vizaton nga nje mize ne banke dhe ai duke menduar se eshte origjinal po e vriste doren duke u munduar ta mbyse....
Prindi :
"Eheeeejj asgje nuk eshte kjo , me e dit ti cka hek une ne shtepi , murnet e shtepise krejt PI*CKA PI*CKA i ka vizatuar e une habitem eeee........."

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Vizatuesi i mire
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Humoristike-
Kėrce tek: