Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kosi dhe sexy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kosi dhe sexy   29/12/2008, 19:09

Nje plak e merr nusen e djalit te vet dhe nisend per te familja e nuses te shkojne dhe duke ecur ne nje livadh e shofim nje Bari i cili ua lyente deleve korizin me kos dhe ua shtinte prej mbas dhe i ferkonte ka shpina...
I afrohet plaku dhe e pyet cka je tu e ba more bari ?
Ai thote se u dhemb korizi deleve dhe kjo i shendosh..!
Nusja e djalit menjeher kercen dhe i thote plakut se edhe asaj i dhemb korizi..
Plaku mendohet dhe i thote bariut se a do te mundte t`ia ndalonte dhimbjen nuses...
Bariu pa problem te njejtin proces ia ben edhe nuses dhe plaku duke shikuar mendohet dhe thote :
"andej ka ne kesaj i thone te ēime mirpo kjo me ket kosin ma prishen hesapin"....

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Kosi dhe sexy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Poezia :: Poezi Humoristike-
Kėrce tek: