Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Matt Damon mė nė fund mashkulli mė seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Matt Damon mė nė fund mashkulli mė seksi   15/11/2007, 19:06

Pas aktorėve dhe miqve tw Damonit, Brad Pitt dhe George Clooney, i erdhi radha edhe atij. Revista People e ka shpallur Matt Damonin "mashkullin mė seksi", mirėpo ai ka refuzuar tė pranojė ēmimin.
"Ju pikėrisht i keni mbushur egon pėr pjesėn tjetėr tė jetės njė babai tė vjetėr nga periferia”, ka shkruar Matt Damon nė letrėn e adresuar tek revista People pasi qė ėshtė zgjedhur si mashkulli mė seksi i vitit.
Damon nė fakt ka thėnė qė beson se nuk e meriton kėtė ēmim, nė tė cilėn redaktorėt e revistės janė pėrgjigjur qė "njė mirėsjellje e tillė demonstron shumė arsye pėr tė cilėt pikėrisht ai ėshtė pėrzgjedhur".
Sensi i parezistueshėm i humorit” qė Damon posedon dhe “imazhi i njė personi tė besueshėm familjar” i kanė kontribuar fitores sė tij.
Nė mesin e fituesve tė mėhershėm tė kėtij titulli qė ėshtė ndarė pėr tė 23-ten herė me radhė janė edhe miqtė e mirė tė Damonit, George Clooney, Brad Pitt e Ben Affleck.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Matt Damon mė nė fund mashkulli mė seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: