Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Simpson dhe Wentz nxjerrin fotot e foshnjės nė internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Simpson dhe Wentz nxjerrin fotot e foshnjės nė internet   28/12/2008, 19:52

Ashlee Simpson-Wentz dhe burri i saj, rokeri Pete Wentz, i kanė publikuar fotografitė e para tė foshnjės sė tyre, duke preferuar internetin para revistave.Prindėrve tė rinj iu ishin ofruar shumė para nė fillim tė kėtij muaji qė t’i shesin fotografitė e foshnjės sė tyre Bronx Mowgli, mirėpo ata vendosėn qė tė mos i bėjnė publike fotografitė e fėmijės sė tyre.

“Urime festat tė gjithė miqve tanė! Me dashuri nga Pete, Ashlee dhe Bronx”, shkruan sė bashku me fotografitė e publikuara.
Ashlee Simpson-Wentz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Simpson dhe Wentz nxjerrin fotot e foshnjės nė internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: